IZOBRAŽEVANJA IN SREČANJA

Cilj, ki ga želimo doseči s predavanji je večanje usposobljenosti partnerjev diplomatov in pripravljenosti na zahtevno diplomatsko življenje. Predavanja vodijo člani društva ter zunanji predavatelji, ki jih povabimo k sodelovanju. V preteklem letu smo tako gostili Špelo Bregač iz Zavoda za šolstvo, Leo Pisani, ki je predavala o bontonu oblačenja, sommelierja Valentina Bufolina in priznanega chefa Igorja Jagodica.

Vsaki drugi torek v mesecu vas, ob 14:00 (Ljubljana CET), vabimo na spletno srečanje ob kavi, Online Coffee Meeting.

Povezavo na dogodek prejmejo vsi člani preko elektronskega naslova. Nahaja se tudi v zasebni Facebook skupini društva.

Naslednje srečanje:

12. 3. 2024, ob 14:00

online coffee meeting

srečanja področnih skupin

V društvu bomo v letu 2023, oblikovali različne skupine, kamor se boste lahko vključili in sodelovali.

Povezavo na dogodek prejmejo vsi člani, ki so izrazili interes, da bi sodelovali v določeni skupini.

družba