POSTANI ČLAN/ICA

UGODNOSTI, ki jih PRINAŠA ČLANSTVO V DRUŠTVU

Dostop do obsežnih informacij o lokacijah, slovenščini na daljavo, šolskih sistemih v tujini, dokumentaciji, ki jo potrebujete ob selitvi, gradivo, ki vam bo v pomoč pri pogostitvah, gradivo za otroke, nasveti za učenje angleščine …

Brezplačna udeležba na predavanj, ki jih vodijo člani društva in zunanji predavatelji.

Vključite se lahko v eno izmed skupin, ki išče odgovore na določeno temo, kot je na primer delo.

Z včlanitvijo postanete avtomatično tudi član evropskega združenja družin diplomatov članic EU.

Druženje z drugimi partnerji, s katerimi si delimo diplomatsko-nomadski stil življenja.

Mesečno druženje ob kavi (Online Coffee Meetings), kjer lahko odgovorimo na vaša vprašanja in hkrati spijemo kavo.

Zastopanje naših in vaših interesov.

Kako se včlaniti?

Včlanite se tako, da izpolnete prijavnico ter na tekoči račun društva (SI 56 6100 0002 7361 428 Swift: HDELSI22) nakažete 30 EUR letne članarine. Sredstva od članarine se porabijo le za pokritje stroškov obveznega bančnega računa, stroškov spletne strani ter članarine v EUFASI.

Da postanete član, ne potrebujete aktivno sodelovati na vseh aktivnostih, ampak lahko le vskočite, ko imate čas ali dostopate do gradiva na spletni strani. Informacije, ki jih nudi društvo vam bodo koristile tudi, ko ste v Sloveniji, saj ste še vedno del naše družine.

Z včanitvijo izrazite podporo društvu, ki se trudi prav za vse družine diplomatov, tudi tiste, ki še niso članice.