V četrtek, 16. 2. 2023 in petek, 17. 2. 2023 bomo organizirali prvo srečanje skupine delo. Vse, ki si želite med napotitvijo delati, vabimo, da se nam pridružite. Prvo srečanje bo namenjeno temu, da se seznanimo z vsemi vprašanji, ki jih imate. Kakšno obliko dela si želite? Potrebujete le pomoč pri sestavi CV-ja? Ne veste, kje bi začeli? Iščete ideje?
K srečanju vabimo tudi vse člane, ki imajo izkušnje z delom v tujini in bi lahko sodelovali z nasveti. Pri projektu bo sodelovala tudi zasebna kadrovnica.
V kolikor bo dovolj interesa v našem društvu, bi projekt razširili tudi na druge članice EUFASE, kjer pa je vključenih skoraj 10.000 članov, med katerimi je ogromno znanja in izkušenj s področja dela.